Hediye Kartı

Hediye Kartı ile sevdiklerinizi mutlu edin…

Kanuni Sultan Süleyman’ın, çok sevdiği eşi Hürrem Sultan için ,1556 yılında yaptırdığı Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı , günümüzde yerli ve yabancı misafirlerine Türk Hamam kültürünü en otantik, en lüks, en kaliteli ve en hijyenik şekilde yaşatıyor.

İş amaçlı misafirlerinize güzel bir İstanbul tecrübesi yaşatmak istediğinizde, doğum günlerinde , Anneler veya Babalar Günü'nde özel bir hediye vermeyi düşündüğünüzde , ya da kendinizi yenilemek istediğinizde,  Tarihi Yarımada’da beklentilerinize uygun kalitede hizmet alabileceğiniz bir mekan olan Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi için satış ofisimiz ile iletişime geçiniz..
E-mail: info@ayasofyahamami.com

Telefon: +90 212 517 35 35

İade Koşulları 

• Hediye kartı  kişiye özel ve tek kullanımlıktır. 
• Hediye kartlarının kullanabilmesi için 0212 517 35 35  veya info@ayasofyahamami.com Satış Ofisinden rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. 
• Rezervasyonlar ancak 7 (YEDİ) gün öncesinde iptal edilebilir. Daha geç iptal edilen rezervasyonlar için hediye sahibi hak iddia edemez. 
• Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı veya Mihri Restoran’ın teknik aksaklıklar, hava ve doğa koşulları vb. sebeplerle hizmetlerini yerine getiremezler ise Hediye kartı sahibi başka bir tarih için rezervasyon yapabilir. 
• Hediye kartlarının 30 gün iade hakkı mevcuttur. 30 gün sonrasında iade kabul edilmemektedir. İstenildiği zaman değişim yapılabilir. İade talebinde %20 servis ücreti kesintisi yapılır. İadeler müşteriye, iade talebi itibariyle 15 gün içerisinde yapılır.
• Hediye kartı sahibi, hediyesini 12 ay içinde kullanabilir. Zamanında kullanılmayan Hediye kartı için para iadesi yapılmaz.

 
   
 
 
    SOSYAL MEDYADA TAKİPÇİMİZ OLUN!