MASAJ TERAPİLERİ

50 Dakika 60 €
Aromaterapi

Özellikle lenf sistemini harekete geçirerek vücuttan toksinleri uzaklaştırmayı hedef alan Aromaterapi Masajı vücuttaki sıvı tutulmalarını azaltır ve hoş kokulu erguvan  özü yağı ile keyifli ve dinlendirici bir bakım almanızı sağlar.

REZERVASYON YAP
50 Dakika 75 €
Anti-Stress

Anti-Stres masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici ve rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle yapılan masaj sayesinde, vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanır. Özellikle kese uygulamasından sonra yapılması tavsiye edilir.

REZERVASYON YAP
35 Dakika 40 €
Sırt

Vücudun en çok baş, boyun ve omuz kısmında birikmiş strese yönelik bir masaj türüdür. Bu bölgelerdeki enerji noktalarına hafif baskılar uygulanarak, vücuttaki enerji dolaşımını hızlandırır ve stresin vücuttan atılmasını sağlar.

REZERVASYON YAP
35 Dakika 40 €
Ayak Masajı

‘’Ayaklar vücudun aynasıdır’’ felsefesinden yola çıkan geleneksel Çin uygulaması, ayak tabanlarında bulunan özel noktaların vücuttaki farklı organları temsil ettiği teorisi üzerine kurulmuştur. Tamamen ayaklar üzerine yoğunlaşan ayak masajı ; zihni rahatlatarak bedendeki enerji akışını yeniden düzenler. Dengeli baskıların batı stiline uyarlandığı, dinlendirici etkisi yüksek olan terapilerimizdendir.

REZERVASYON YAP
   
Tüm paketlerimizde; Kişisel kullanım için, özel hazırlanmış; kese, zeytinyağı sabunu, erguvan özlü şampuan, saç kremi, vücut losyonu ve terlikten oluşan hamam seti sunulmaktadır.
 
 
    SOSYAL MEDYADA TAKİPÇİMİZ OLUN!